Soppslev silver
2018-08-31
566921
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, silver, modell engelsk snäck, stämplad Guldsmedsaktiebolaget, Stockholm 1876, längd 36,5 cm, vikt 170 g
Bruksslitage