Oljemålning Olle Nordberg
2018-08-31
566906
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): (2) "Träff" resp kvinnofigur vid vattendrag, signerade, olja på pannå, ca 16x22 resp 19x21 cm