Bägare 1 par silver G H Markenius
2018-08-31
566904
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
G H MARKENIUS, bägare, 1 par, silver, hamrad dekor, invändigt förgyllda, stämplade G H Markenius Stockholm 1966, höjd 15, diameter 10 cm, vikt 460 g
Mindre repor