Carl Brandt pastell
2018-08-31
566890
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Landskap, signerad och daterad C Brandt 1908, pastell, ca 36x51 cm