Olle Nordberg oljemålning
2018-08-31
566874
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Promenerande par, signerad och daterad Olle Nordberg -75, olja på pannå, ca 38x46 cm