Taklampa 1900-talets mitt
Avslutad
2018-08-31
566871
| Klubbat belopp | 300 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, patinerad metall, med 5 ljusarmar, höjd ca 68 cm, diameter ca 62 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen