Ljuskrona 1900-talets andra hälft
2018-08-31
566857
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, mässing, med fem ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd (exkl sladd) ca 45, diameter ca 48 cm
Några nagg kan förekomma, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen