Takplafond 1900-talets första hälft
2018-09-04
566823
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKPLAFOND, 1900-talets första hälft, råglas, höjd ca 25, diameter 51 cm
Nagg