Golvlampa i mässing
2018-08-31
566808
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASEA, golvlampa, 1900-talets första hälft, mässing, med kupa i vitt glas, justerbar höjd exkl kupa ca 136-150 cm
Slitage, ställvis anlöpning, kupan med några nagg vid kanten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen