Slagbord furu
2018-08-31
566788
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, låda i sargen, höjd ca 77, 96x46, total längd 180 cm
Ytskador, fläckar, senare låda