Skänk 1800-tal
2018-08-31
566776
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÄNK, 1800-talets slut, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor med bakomvarande inredning av lådor, höjd ca 85, 71,5x46 cm, nyckel medföljer
Senare bemålad