Santeri Salokivi
2018-12-03
566769
| Klubbat belopp | 1 700 EUR |
| Utropspris | 2 200 EUR |
SANTERI SALOKIVI (1886-1940): Efter stormen på Nötö (Åland), signerad, märkt Nötö samt daterad -34, olja på duk 47x55 cm.