Oljemålning
2018-08-30
566675
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fjällandskap, olja på duk, signerad och daterad G.M. 1921, ca 47x55 cm