Collier mötande händer design Estrid Ericson
2018-09-05
566662
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ESTRID ERICSON, collier, tenn och förgyllt, framtill 2 mötande händer med dekor av odlad pärla samt 4 hängande länkar på vardera sida, Svenskt Tenn, etui märkt Svenskt Tenn medföljer
Förgyllning med ställvist slitage