Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HEE WEELING & HAY, "About a Chair", (2) karmstolar, förkromat underrede, textilklädda sittskal, snurrfunktion, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, skador
566660
2018-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här