Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2018-10-23
566630
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kortspelande soldater, otydlig signatur, olja på duk, 51x61 cm.
dubblerad