Alexander Lervik - Vägglampor
2018-08-31
566580
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDER LERVIK (född 1972), vägglampor, 2 dlr, svartlackerad metall, kupor i plast, armarnas längd ca 20-24 cm
Proveniens: Utställningen "I huvudet på Alexander Lervik", Kulturhuset Stockholm, 6 April-5 Augusti 2018
Smärre slitage, smärre smuts, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen