Miniatyrporträtt 1800-tal
2018-08-31
566508
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, 1800-talets första hälft, gouache, ramstorlek ca 12x10 cm