Rey Urban ring sterlingsilver bergskristall
2018-08-30
566458
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REY URBAN, ring, sterlingsilver med rå bergkristall, Stockholm 1974, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 17,7 g
Bruksslitage, bergskristall med enstaka nagg