Skänk 1800-tal
2018-09-02
566441
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÄNK, 1800-tal, rödmålad, dörrpar med räfflade romber, bakomliggande hyllplan, höjd ca 117, 164x52 cm
Slitage, sprickor, kompletterade delar, bakre benkloss med rötskada