Kurt Lindon oljemålning
2018-09-02
566435
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KURT LINDON (1910-1985): "Från Skeppsbron", signerad Lindon, olja på pannå, ca 35x69 cm