Robert Högfeldt oljemålning
2018-08-30
566341
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vårlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 48x45 cm
Några mindre fläckar