Qashqai
2018-09-04
566251
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-talets tredje kvartal, Ghashgai, motiv av lejon mot vit botten, ca 194x150 cm
smärre slitage