Stekfat och tallrikar 2 st
2018-08-29
566187
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, spegel dekor i fom av blomsterbukett, fat ovalt, längd ca 31 cm, diameter ca 23 cm
Nagg