Karl Örbo
2018-08-31
566173
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL ÖRBO (1890-1958): Samiska, signerad och daterad Körbo -19, olja på pannå, ca 42x34 cm