Punchbägare silver
2018-08-29
566172
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PUNCHBÄGARE, 6 st, silver, hamrade, invändigt med förgyllning, stämplade Ceson Göteborg ca 1970-75, höjd 5,5, totalvikt 190 g