Slagbord barock
2018-08-30
566169
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1700-tal, barock, furu, höjd 75, 87x141 cm
Slitage, skador, renoverat