Ragnar Johansson oljemålning
2018-08-29
566143
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): "Axhögen, Funäsdalen", monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 73x27 cm