Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-09-12
566132
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av par i skogslandskap, sent 1800-tal, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 24x14 cm
Bruksslitage, ramen med dekorbortfall