Kandelabrar rokokostil
2018-08-30
566131
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, importstämplar, 1900-talets första hälft, rokokostil, total vikt ca 730 g, höjd 16 cm