Ellen Jolin akvarell
2018-08-31
566054
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): Kyrkointeriör, signerad E Jolin 18 5 5/9 95, akvarell, ca 48x33 cm