Knut Janson olja
2018-08-31
566039
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): ´´Djurgårdspromenaden´´, signerad och daterad Knut Janson 1944, olja på duk, ca 82x65 cm