Lindorm Liljefors oljemålning
2018-08-31
566029
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Räv, signerad och daterad Lindorm L -37, olja på pannå, ca 40x55 cm
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm