Zoia Krukowskaja oljemålning
2018-08-31
566027
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZOIA KRUKOWSKAJA (1903-1999): ´´Från Portugal, hamn´´, signerad Zoia, olja på pannå, 46x38 cm