Bojan Kina
2018-08-30
566007
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av trädgård med figurscen i emaljfärger, järnoxid samt sepia, höjd ca 22 cm
Nagg