Golvlampa Falkenberg
2018-08-29
565997
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FALKENBERG, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, reglerbarhöjd, lägsta höjd 81 cm, högsta höjd 130 cm
Ej funktionstestad, slitage och fläckad skärm