Olle Bonniér litografi
2018-08-29
565994
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016), abstrakt komposition, signerad Olle Bonniér, färglitografi, ca 47x63 cm
Bladet något gulnat