Marianne Ågren
2018-09-03
565989
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Gäss, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 90x80 cm