Skänk gustaviansk stil 1800-tal
2018-08-29
565988
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÄNK, furu, 1800-talets mitt, gustaviansk stil, två lådor, dörrar med räfflade speglar och bakomliggande hyllinredning, skivan med tråg, ljusgrå bemålning, höjd ca 115, 114x50 cm, nyckel (1) medföljer
Senare bemålning