Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen
2018-08-28
565835
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -80, EA-upplaga, färglitografi, 16,5x25 cm