Ingegerd Silow matta
2018-09-03
565781
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 215x138 cm
bruksslitage