Bengt Landin färglitografi
2018-08-28
565778
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Hönan och kantarellen, signerad och daterad Bengt Landin 1974, 16/85, färglitografi, bildmått ca 45x74 cm
Något vågigt blad, fläckar i marginalen