Oljemålning
2018-08-28
565750
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut/tidigt 1900-tal, troligen Österrike, motiv med väverskor och kattungar, signerad F. Widl, olja på duk, ca 55x68 cm