Ljuskrona
Avslutad
2018-08-28
565739
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, helixformad stomme i mässing, behängd med prismor, för 5 ljuspunkter, höjd ca 34 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen