Göran Brunius oljemålning
2018-08-28
565690
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): "Uggleeken i september", monogramsignerad GB samt ´´Göran Brunius´´, olja på duk, 93x66 cm