Scroll Kina 1960-tal
2018-08-28
565682
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av bergslandskap, kalligrafi samt 2 sigill, ca 143x44 cm
Skador, fläckar