Ett par bordslystrar i gustaviansk stil
2018-08-28
565649
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLYSTRAR, ett par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme av mässing och rubinrött glas, vardera med två ljushållare, fotplatta av marmor, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 37 cm
Bruksslitage