Tallrikar Kina 1700-tal
2018-08-28
565628
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, tidig Qianlong (1736-1795), dekor av blomsterslingor med krysantemum och lotus i underglasyrblått, diameter ca 22 cm
Nagg