Olja på duk av Hugo Zuhr
2018-08-28
565600
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971), "Vik", signerad HZ samt a tergo Hugo Zuhr 63 Vik, olja på duk ca 48x72 cm
UTSTÄLLD: Gummesons konstgalleri, Stockholm