Skulptur
2018-08-28
565596
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stående kvinna, skulptur, monogramsignerad BK, brons, höjd ca 25 cm